Aktualności

Darmowy webinar Power Query

Po sukcesach związanych z webinarem z Dashboard-ów, zapraszamy na kolejny webinar: Power Query - alternatywa dla JEŻELI() i WYSZUKAJ.PIONOWO()

Szkolenia zdalne z trenerem

Nowe MODUŁOWE szkolenia MS Office z trenerem. W domu czy w pracy, nie ucz się całego Excela! Naucz się tego czego potrzebujesz! 4 godzinne moduły, ucz się narzędzi i funkcji których potrzebujesz w formule distance learning

Kompetencje cyfrowe dla Wielkopolski

Zapraszamy do udziału w nowym projekcie. Projekt skierowany jest do 630 osób. W ramach projektu realizowane są szkolenia wg standardu Digital Competence Framework.

Autorskie rozwiązania IT

Miło nam poinformować, że wychodząc na przeciw potrzebą i oczekiwaniom naszych klientów, utworzyliśmy nowy dział zajmujący się tworzeniem autorskich rozwiązań IT, bazujących na znanych technologiach MS Office, Office 365 itp.

E-kompetentne łódzkie - II edycja

Rozpoczęcie II edycji projektu E-kompetentne łódzkie. Projekt skierowany jest do 240 osób. W ramach projektu realizowane są szkolenia w zakresie ICT.

Powstanie CAD Planet - ATC

Ośrodek szkoleniowy CAD Planet Sp. z o.o., jest wyodrębnioną częścią PC OPEN GROUP, w celu zapewnienia Państwu szkoleń Autodesk o najwyższej jakości.

Centrum egzaminacyjne CERTIPORT

PC Open zostało Autoryzowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym Certiport (Certiport Authorized Testing Center CATC). Zapraszamy do zapoznania z ofertą egzaminów.