Kariera - PC Open
Szkolenia IT ??d?: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia otwarte Office - Excel, Access, VBA. Szkolenia i egzaminy ITIL, PMI, Prince Szkolenia IT: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia IT Łódź: Excel; Word; Office; VBA
Szkolenia IT: Excel; Word; Office; VBA Strona główna O firmie Aktualności Zaufali nam Szkolenia otwarte Kariera Kontakt
Szkolenia informatyczne Łódź: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia informatyczne: Excel; Word; Office; VBA
Szkolenia informatyczne Łódź: Excel; Word; Office; VBA
Szkolenia informatyczne ??d?: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia informatyczne Łódź: Excel; Word; Office; VBA szkolenia
informatyczne
szkolenia
interpersonalne
zarządzanie
projektami
doradztwo
i wsparcie
Excel; Word; Office; VBA Łódź

Kariera

Jesteś młody energiczny i ambitny? Poszukujesz ciekawej rozwojowej pracy? Nie wahaj się i dołącz do nas, Twórz z nami profesjonalny zespół.

Specjalista d/s sprzedaży szkoleń
Manager sprzedaży szkoleń
Trener IT

Specjalista d/s sprzedaży szkoleń.

Osoba podejmująca pracę na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie oraz utrzymanie kontaktów z klientami; przedstawianie oferty firmy oraz umawianie spotkań handlowo-biznesowych.

Osobą pracującym na ww stanowisku zapewniamy ciągły rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy.

Opis stanowiska:

  • Praca w formie call center.
  • Obsługa klienta korporacyjnego.
  • Przedstawienie oferty firmy.
  • Umówienie spotkań handlowo-biznesowych.
  • Raport z rozmowy.
  • Poszerzanie własnej wiedzy z zakresu obsługi klienta.

Wymagania:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Uczciwość i rzetelność we wszystkim co robisz.
  • Dobrej organizacji pracy i samodyscypliny.
  • Kreatywne myślenie.
  • Duże zaangażowanie.
  • Raportowanie swoich działań.
  • Rozliczenia z wykonywanej pracy.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Chęć rozwoju i samodoskonalenia.

Zapewniamy:

  • Uczciwe wynagrodzenie.
  • Szkolenia i przygotowanie merytoryczne do pracy (zakres szkoleń: obsługa klienta, techniki sprzedaży, obsługa komputera).
  • Możliwość odbycia darmowych certyfikowanych szkoleń z oferty firmy.
  • Możliwość stałego rozwoju oraz awansu.
  • Narzędzia pracy.
  • Dostęp do najnowszych technologi i oprogramowania.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole.
  • Rodzaj umowy do uzgodnienia.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres e-mail: kariera@pcopen.pl w temacie podając nazwę stanowiska.

Szkolenia Łódź: Excel; Word; Windows; PHP; HTML; MySQL; JS; CSS

PC Open - Szkolenia & Doradztwo   |   Szkolenia: Office, Excel, Access, Word, VBA, Windows, Programowanie, WWW   |   Doradztwo IT