O firmie - PC Open
Szkolenia IT ??d?: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia otwarte Office - Excel, Access, VBA. Szkolenia i egzaminy ITIL, PMI, Prince Szkolenia IT: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia IT Łódź: Excel; Word; Office; VBA
Szkolenia IT: Excel; Word; Office; VBA Strona główna O firmie Aktualności Zaufali nam Szkolenia otwarte Kariera Kontakt
Szkolenia informatyczne Łódź: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia informatyczne: Excel; Word; Office; VBA
Szkolenia informatyczne Łódź: Excel; Word; Office; VBA
Szkolenia informatyczne ??d?: Excel; Word; Office; VBA Szkolenia informatyczne Łódź: Excel; Word; Office; VBA szkolenia
informatyczne
szkolenia
interpersonalne
zarządzanie
projektami
doradztwo
i wsparcie
Excel; Word; Office; VBA Łódź

O firmie

Witamy na stronie PC Open. Poniżej prezentujemy informację o nas aby mogli Państwo nas lepiej poznać i szybciej podjąć owocną współpracę.

Kim jesteśmy?

Naszą domeną są profesjonalne szkolenia oraz doradztwo w zakresie informatyki. Organizujemy szkolenia zarówno dla firm, grup zorganizowanych, jak i osób prywatnych. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę szkoleń zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z komputerem, jak i zaawansowanych użytkowników.

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie:

 • Szkoleń informatycznych
 • Doradztwa w zakresie informatyki
 • Organizacji szkoleń personalnych
 • Tworzenia stron internetowych
 • Tworzenia oprogramowania wspomagającego pracę firmy
 • Outsourcing-u poszkoleniowego

Gdzie szkolimy:

 • u klienta - posiadamy trzy "sale mobilne" wyposażone w sprzęt niezbędne do przeprowadzenia efektownego a przede wszystkim efektywnego szkolenia. W skład "sal mobilnych" wchodzą: laptopy dla uczestników i projektor. Uczestnikom szkolenia zapewniamy materiały dydaktyczne w postaci skryptów, notatników i długopisów.
 • we wskazanym przez klienta miejscu (np. ośrodki konferencyjne, hotele itp.) - w tym przypadku możemy na "swoje barki" wziąć wszelkie kwestie organizacyjne.
 • w siedzibie ośrodka PC Open w Łodzi lub w salach szkoleniowych którymi ośrodek dysponuje.
  Kliknij tutaj aby zobaczyć gdzie znajdują sie nasze sale szkoleniowe.

Kadra:

Zatrudniamy i stale współpracujemy z profesjonalną kadrą trenerów i wykładowców, posiadającą szerokie doświadczenie w zakresie szkoleń, legitymującą się certyfikatami zawodowymi i trenerskimi. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autoryzowanych szkoleń ECDL i Microsoft. Ośrodek szkoleniowy tworzą specjaliści:

 • Z wieloletnim doświadczeniem w branży
 • Z wykształceniem poświadczającym wiedzę i umiejętności
 • Certyfikowani egzaminatorzy ECDL
 • Certyfikowani egzaminatorzy ECDL e-citizen
 • Certyfikowani trenerzy Microsoft (MCT, MCSA, MCSE)

Oferta:

W ramach naszych usług gwarantujemy wykłady i ćwiczenia prowadzone przez fachowych trenerów, pod opieką których kursant zdobywa zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną z wybranych zagadnień. Zapewniamy dodatkowo materiały szkoleniowe w postaci skryptów, notatników, przyborów do pisania. Na życzenie klienta przeprowadzamy testy pomagające w ocenie stopnia ewaluacji wiedzy i umiejętności. Po zakończeniu kursu wydajemy certyfikaty potwierdzające udział w odbytym szkoleniu.

Świadczymy usługi związane z doradztwem w zakresie oprogramowania, rozwiązań biurowych oraz sprzętu biurowego. Tworzymy aplikacje optymalizujące prace biurowe w oparciu o Excel, Access i VBA.

Prowadzimy profesjonalne usługi outsourcing-owe w zakresie opieki informatycznej nad bieżącą infrastrukturą informatyczną. Służymy pomocą w tworzeniu i rozwoju sieci komputerowych oraz systemów informatycznych.

Oferujemy usługi w zakresie projektowania i programowania stron internetowych, marketingu internetowego oraz pozycjonowania witryn firmowych. Tworzymy systemy CSS (kaskadowy arkusz styli), CMR (system zarządzania kontaktami z klientami), CMS (system zarządzania treścią strony internetowej) oraz aplikacje sklepów internetowych.

Szkolenia Łódź: Excel; Word; Windows; PHP; HTML; MySQL; JS; CSS

PC Open - Szkolenia & Doradztwo   |   Szkolenia: Office, Excel, Access, Word, VBA, Windows, Programowanie, WWW   |   Doradztwo IT

Szkolenia Łódź: Excel; Word; Windows; PHP; HTML; MySQL; JS; CSS