Autodesk

Naszym partnerem jest Autoryzowany ośrodek szkoleniowy firmy Autodesk, CAD Planet Sp. z o.o. 

Ośrodek szkoleniowy CAD Planet Sp. z o.o. oferuje realizację  profesjonalnych Autoryzowanych szkoleń z zakresu oprogramowania Autodesk. Jako jeden z nielicznych ośrodków szkoleniowych w Polsce jest zorientowany tylko na szkolenia CAD-owe, co czyni go ekspertem w swoim zakresie.

Co wyróżnia ośrodek CAD Planet:

  • Posiadamy status Autodesk ATC (Authorised Training Centre) – gwarancja najwyższej jakości usług
  • Nasi instruktorzy to Autoryzowani / Certyfikowani Instruktorzy Autodesk z dużym doświadczeniem w wyspecjalizowanych branżach, rozpoznawalni w całym kraju. Dodatkowo w polityce naszej firmy zakładamy, że nie zatrudniamy instruktorów o stażu mniejszym niż 5 lat jako trener produktów Autodesk.
  • Najważniejsza jest dla nas wiedza, z jaką kursant kończy szkolenie. Oprócz wykfalifikowanych instruktorów staramy się to zapewnić poprzez niewielką ilość osób na szkoleniu – standardowa grupa to 6-7 osób, maksymalna ilość - 10 osób. Zwiększa to efektywność komunikacji kursant – trener co przekłada się na efektywność nauki.
  • Nasze materiały szkoleniowe spełniają kryteria i zawartość merytoryczną zalecaną przez Autodesk. Wzbogacone są one również o elementy dodatkowe, zmaterializowane, wieloletnie spostrzeżenia instruktorów – autorów.
  • Jesteśmy elastyczni co do miejsca szkolenia. Prowadzimy szkolenia w salach szkoleniowych w siedzibie firmy w Łodzi, posiadamy sieć zaprzyjaźnionych sal konferencyjnych w różnych miastach a także dojeżdżamy z własnym mobilnym centrum (laptopy) do klientów na terenie całego kraju.
  • Nasze szkolenia podzielone są na branże (odpowiednie oprogramowanie) i poziomy. Pomagamy wybrać klientowi szkolenie w zależności od posiadanej przez niego wiedzy (poziomu zaawansowania) oraz potrzeb. Prowadzimy również szkolenia wyspecjalizowane zorientowane na dany temat. W kwestii tematyki także wyróżniamy się elastycznością – istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia dedykowanego dla potrzeb klienta.

W celu uzyskania oferty i wykazu szkoleń Autodesk, zapraszamy na stronę internetową: www.cadplanet.pl